צור קשר

צור קשר
מייל ליצירת קשר

info@shw.co.il

הירשם לקבלת מבצעים והטבות ייחודיות

אודות

שמרת הזורע- שורשים איכות עיצוב חדשנות

שמרת הזורע רשת הרהיטים ועיצוב הבית, השורשית והאיכותית ביותר בישראל. מזה עשרות שנים שומרת החברה על מיקומה כמותג הישראלי המוביל בתחומי העיצוב, האיכות, הידע, המסורת והניסיון הרב בעץ. שמרת הזורע מעניקה לך חווית קניה, שירות הגון, ידע מקצועי וקולקציית רהיטים ואביזרי עיצוב עשירים ומגוונים, לצד מחירים הגונים השווים לכל כיס.

 About02

 

הריהוט

קולקציית הרהיטים של שמרת הזורע מאופיינת בסגנון עכשווי ומותאם לצרכיו של הלקוח הישראלי, בטעמים שונים, קלאסי אלגנטי, מכובד, עשיר בעבודת עץ מוקפדת; עכשווי ישראלי, צעיר ומפנק; מודרני נקי, מינימליסטי ומעוצב. שמרת הזורע מקפידה על רמת עיצוב גבוהה עם דגש על פונקציונאליות. הרהיטים משולבים בעץ גושני עשיר וטבעי. בקולקציה מיטב הבדים במגוון רחב של סגנונות, גוונים, סטרוקטורות וחומרים ואיכותיים.

 

abimg2

התכנון

הרהיטים של שמרת הזורע מתוכננים במקצועיות תוך הקפדה על רמת העיצוב, איכות חומרי הגלם והגימור לשמרת הזורע קו מוצרים רחב תוצרת כחול לבן לצד מוצרים משלימים המיובאים מחו”ל. כל המוצרים מעוצבים, מתוכננים ועוברים את הפיקוח ואבטחת האיכות של החברה. שמרת הזורע מעניקה ללקוחותיה את החופש לעצב, החופש לבחור את הבדים, הצבעים, מידות הרהיט וגווני העץ. החופש שלך לבחור סגנונות, לשלב ולהתאים. החופש שלך להיות יצירתי ולבטא אמירה עיצובית ואישית. שמרת הזורע הינה שילוב של וותק וניסיון לצד חברה דינאמית, צעירה, מתפתחת ומובילה.

 

 

הסיפור

סיפור שהחל משני קיבוצים בצפון הארץ, בארץ ישראל היפה והעובדת של שנות ה- 50, דרך משפחה ירושלמית, משפחת ויסמן, בעלת החברה, הפעילה בתחום הריהוט מאז 1932 לחברה גדולה ולמותג ישראלי בעל שם.

בנוסף מחזיקה משפחת ויסמן בבעלותה את רשת חדרי הילדים – רהיטי עין חרוד- www.einharodf.co.il

 

 

 

 

abimg4