שמרת הזורע - שורשים איכות עיצוב חדשנות

המותג

מותג הרהיטים ועיצוב הבית "שמרת הזורע" אשר נוסד בשנות החמישים, ממשיך להוביל את תחום הרהיטים ועיצוב הבית ושומר על מיקומו כמותג ישראלי שורשי המוביל בתחומי העיצוב, האיכות, הידע, החדשנות, המסורת והניסיון הרב בעץ וברפדות.

 

"שמרת הזורע" מעניקה ללקוחותיה חווית קניה בכל חנויות הרשת ברחבי הארץ ובאתר האינטרנט אשר מוביל את תחום הרהיטים און ליין בישראל והכול תוך הענקת שירות הגון, ידע מקצועי רב וקולקציית רהיטים ואביזרים לבית עשירים ומגוונים, לצד מחירים הגונים השווים לכל כיס.

 

הקולקציה

קולקציית הרהיטים של "שמרת הזורע" מאופיינת בפונקציונאליות ועיצוב בסגנון עכשווי ומותאם לצרכיו של הלקוח הישראלי בטעמים שונים, קלאסי אלגנטי, מכובד, בעבודת עץ מוקפדת, עכשווי ישראלי, צעיר ומפנק, מודרני נקי, מינימליסטי ומעוצב והכול בהקפדה על רמת עיצוב גבוהה עם דגש על פונקציונאליות מרבית.

     

פיתוח והנדסת מוצרים

קולקציית הרהיטים של "שמרת הזורע" מתוכננת בקפידה ובמקצועיות תוך דגש על עיצוב ופונקציונאליות לצד איכות חומרי הגלם והגימור המוקפד, ל"שמרת הזורע" מחלקת פיתוח והנדסת מוצרים כאשר ליין הרהיטים רחב תוצרת כחול לבן, לצד מוצרים המיוצרים בעבורה בחו”ל. כל המוצרים מעוצבים, מתוכננים ועוברים את הפיקוח ואבטחת האיכות של החברה. "שמרת הזורע" היא שילוב של וותק וניסיון לצד חברה דינאמית, צעירה, מתפתחת ומובילה. 

 

סיפור של מותג ישראלי

המותג שהחל דרכו משני קיבוצים בצפון הארץ, בארץ ישראל היפה והעובדת של שנות ה- 50, דרך משפחה ירושלמית, משפחת ויסמן, המחזיקה כיום במותג ופעילה בתחום הריהוט והעיצוב מאז 1932 והמהווה כיום קבוצת חברות מהגדולות והמתפתחות בתחום הריהוט בארץ. כיום, למעלה מ-85 שנה מאז הקמתה, עוסקת הקבוצה במספר פעילויות החולשות על שוק הרהיטים והעיצוב בארץ.

           

בין החברות בקבוצה:

  • "שמרת הזורע"-   מותג רהיטים ועיצוב בפריסה ארצית כולל אתר אינטרנט לרכישה און ליין
  • "רהיטי עין חרוד" - מותג רהיטי הילדים והנוער
  • "משכל" - מותג המתמחה ברהיטי תינוקות בטוחים, מעוצבים ואיכותיים
  • "שמרת הזורע פרויקטים" - זרוע הפרויקטים של שמרת הזורע המתמחה בריהוט פונקציונלי למוסדות וחללים ציבוריים
  • "ויסמן יבוא ושיווק" – זרוע סיטונאית המתמחה בשיווק רהיטים לשוק הפרטי
  • "ויסמן תצוגת רהיטים" -  קניון שכולו רהיטים בירושלים המאפשר פתרונות ריהוט מקצה לקצה לכלל הלקוחות של ירושלים והסביבה
  • "we"  - זרוע גלובלית של הקבוצה המשווקת ומייצרת ריהוט לחברות ומוסדות מעבר לים